Kulumiskindlad varuosad

Meil on üle 15 aasta kogemusi detailide valmistamise, taastamise ning remondiga. Oleme spetsialiseerunud abrasiivsele kulumisele. Läheneme kõikidele probleemidele individuaalselt, et leida probleemide lahendamisel kasulikeim tulemus. Kasutame kaasaegseid tehnomaterjale Vautid, HCCr, Metadur, Corodur, Woka jpm. Oleme valmistanud varuosi puidutööstusele, tsemenditööstusele, kivitööstusele, tellisetööstusele, betoonitööstusele, klaasitööstusele, asfalditööstusele, kaevandustele, elektrijaamadele ja paljudele teistele. Valmistame ja taastame detaile nii jooniste, kui ka näidiste põhjal. Lisaks projekteerime ja töötame välja uusi lahendusi vastavalt klientide vajadustele.

HCCr / Vautid 100 soomusplaadist e. komposiitplaadist valmistatakse seadmeid, millede pinnad peavad olema kaitstud tugeva abrasiooni ning lisaks keskmise korrosiooni ja mõõdukate löökide vastu. Kate sisaldab valdavalt kroomkarbiide, milledel on hea vastupanuvõime liiva, betooni, turba, tsemendi, savi, klaasi, pinnase jms kulutava toime vastu. Tänu meetodile, kus tavalisele sitkele terasele kantakse peale suure kõvadusega sulam, ühildub soomusplaadis üheaegselt tema vastupidavus mõõdukatele löökidele ning suur kulumiskindlus abrasioonile. Soomusplaatide kasutamise eeliseks on see, et lihtsate võtet abil nagu, painutamise, lõikamise ja kokkukeevitamisega on võimalik koostada terveid seadmeid või valmistada üksikuid detaile. Tulemuseks on nende väike kulumine, mis on oluline seadmete töökindluse ja vastupidavuse tõstmiseks.

TÖÖSTUSALAD: Mäetööstus, tsemenditehased, elektrijaamad, liivakarjäärid, betoonisõlmed, klaasitehased, puutööstus; keemiatehased, asfaldi tootmine jne.

KASUTUSKOHAD: Segajate vooderdusplaadid; labad, tsüklonid, kaldteed, separaatorid, ventilaatorite labad, torud, punkrid, tigutransport, torupõlved, purustajad, valtsid, alused kaevemasinate detailidele, pumbakorpused, segistid, asfaldimasinad jne.

HCX soomusplaadist e. komposiitplaadist  valmistatakse ekstreemselt kuluvate seadmete osi, millede pinnad peavad olema kaitstud ülitugeva abrasiooni ja löökide vastu. Kate sisaldab valdavalt kroom- ja nioobium karbiide, mis taluvad suurepäraselt tugevat abrasiiset kulumist ja survet.

TAVAMÕÕDUD: 1150 x 2400 x 3+3; 5+3; 6+4; 8+4; 10+5; 12+5; 15+5 mm


Weldest OÜ
Tel: +372 656 3147
Fax: +372 656 3145
Email: weldest(at)weldest.ee
Gsm: +372 503 6186
Gsm: +372 503 6187
Aadress:
Laki 16-306, Tallinn
Estonia 10621